bulgaria-victoria.com
SZKORPILOWCE
OFERTA 2022
APARTAMENTY
VICTORIA

Nowoczesne apartamenty hotelowe znajdują się w ogrodzonym, strzeżonym ośrodku, 150 m od długiej, piaszczystej plaży, pośród drzew i kwiatowych gazonów. W ośrodku są parkingi, otwarta pływalnia, basen dla dzieci.

W okolicy są doskonale warunki do uprawiania sportów wodnych, działa szkółka windsurfingu. Jest wypożyczalnia rowerów, desek do plywania i aut, wieczorami letnie kino. Liczne bary plażowe i restauracja zapewniają urozmaicone posiłki.

Centrum miasteczka Szkorpilowcy dostępne jest pieszo w 10 min.

APARTAMENTY LUKSUSOWE

Luksusowe apartamenty RPK znajdują się na wyższych piętrach, posiadają wielkie tarasy z widokiem na morze i obszerne, dobrze umeblowanie pomieszczenia. Sypialnie mają duże łóżka (king seize), w pokojach pobytowych są wygodne kanapy i fotele a w łazienkach wanny. We wszystkich pomieszczeniach są szafy, szafki, komody. Aneks kuchenny posiada niezbędny osprzęt i akcesoria. Pozostałe wyposażenie to : klimtyzacjia, lodówka, mikrofalówka, telewizor, wi-fi, meble  na tarasie.

Apartamenty przeznaczone są dla 4 osób

Ceny :

Od 100 € do 120 €/osoba/doba (zależnie od wielkości apartamentu)

Opłata klimatyczna jednorazowa: dorośli - 6 €, dzieci - 3 €

 

APARTAMENTY INNE

Apartamenty mają sypialnię i pokój pobytowy z aneksem kuchennym, łazienkę z kabiną prysznicową, umeblowany taras. Wyposażenie obejmuje : klimatyzację, telewizor, lodówkę, czajnik, przybory kuchenne, meble na tarasie, wi-fi, pościel i ręczniki.

Apartamenty przeznaczone są dla 4 osób.

Ceny :

01.06 -15.07 - 90 €/osoba/doba

15.07 - 31.08 -100 €/osoba/doba

Opłata klimatyczna jednorazowa: dorośli - 6 €, dzieci - 3 €

 
 
 
 

 

 
 
ZAPRASZAMY NA BUŁGARSKIE WYBRZEŻE