bulgaria-victoria.com
OFERTA 2022
HOTEL MOSKOJANI ***
VICTORIA

Hotel znajduje się w niewielkim, spokojnym miasteczku Biała, 50 km na południe od Warny, w regionie znanym z licznych winnic, rozłożonych na opadających do morza stokach Starej Płaniny. Plaża hotelowa położona jest w odległości 0,5 km, jest strzeżona i zagospodarowana, szeroka z czystym, białym piaskiem nad morzem o przejrzystej wodzie, osiągającej latem temp. 26 °C. Hotel posiada parking strzeżony, fantazyjny basen odkryty i brodzik dla dzieci, restaurację na 40 miejsc i letni bar w ogródku na 100 miejsc. Do dyspozycji gości jest internet wi-fi, sejf, tenis stołowy, siłownia, billard, rożne gry i plac zabaw dla dzieci, pobliski sklep z artykułami spożywczymi oraz usługi pralnicze.

Hotel o ciekawej architekturze składa się z 2-piętrowego budynku głównego i bocznego piętrowego pawilonu i może pomieścić 80 osób. Oferuje apartamenty 2-osobowe, 3-osobowe i 4-osobowe z przyjemnym umeblowaniem z jasnego drzewa. Każdy posiada przedpokój, łazienkę z prysznicem i wc, balkon z widokiem na morze i ma na wyposażeniu lodówkę, klimatyzację oraz telewizor. Hotel może przyjmować zorganizowane grupy.

Na życzenie, wakacjusze mogą uczestniczyć w wieczorze folklorystycznym z tańcami, śpiewami, obrzędami ludowymi i posiłkiem z typowymi potrawami bułgarskimi.

Cena : 15 € od osoby za noc, dzieci płacą połowę a maluchy do 2 lat - bezpłatnie

Wysokość opłaty za wyżywienie jest do uzgodnienia zależnie od ilości i rodzaju posiłków.

Koszty dodatkowe: opłata klimatyczna jednorazowa: dorośli - 6 €, dzieci - 3 €

 
 
 
 
 
 
 
 
ZAPRASZAMY NA BUŁGARSKIE WYBRZEŻE